SrovnejKemp.cz

Internetový portál

portál cestovního ruchu

na podporu vyhledávání

ubytování v kempech

SrovnejKemp.cz

Internetový portál

portál cestovního ruchu

na podporu vyhledávání

ubytování v kempech

Najdi kempy dle svých představ

Víte jaký je pozdrav karavanistů?
My také ne, ale odpovědi na všechny ostatní otázky týkající se kempování a karavaningu na portálu SrovnejKemp.cz určitě najdete.

kemp

Vyhledávač kempů na platformě SrovnejKemp.cz nabídne jeho uživatelům nejrychlejší způsob, jak najít kemp, nebo stellplatz na základě požadovaných kritérií: například na jejich vybavení, služby, aktivity v okolí a mnoho dalších.

Plánovač cest, výletů a dovolených

Každý člen rodiny může mít od hledaného kempu různé požadavky a očekávání. Není snadné vyhledat kemp, který by splňoval všechna požadovaná kritéria. Vyhledávač platformy SrovnejKemp.cz vám umožní rychlé vyhledávání kempů a stellplatzů na základě filtrů nabízejících výběr z více než 300 specifických kritérií.

Svět karavaningu je pestrý a bohatý a jeho komunita se neustále rozrůstá. Využij možnosti vstoupit do společnosti lidí, pro které je kempování a karavaning životním stylem.

Ať už jsi zkušený karavanista, či s kempováním právě začínáš, nebo se chceš o své zkušenosti z cest podělit, anebo se nechat jen inspirovat doporučením a příběhy ostatních, prostě pro všechny, kteří se o dění ve světě kempování a karavaningu zajímají, nabízí platforma SrovnejKemp.cz otevřený a nezávislý komunikační prostor.

Komunikace na úrovni sociálních sítí

Jednoduchou registrací do platformy SrovnejKemp.cz můžeš začít využívat všechny užitečné funkce a plný rozsah komunikačního prostoru portálu.

O zážitky ze svých cest se zde můžeš podělit vlastním cestopisem, do kterého můžeš vkládat text, fotky, videa a kdykoliv ho upravovat, nebo se jen můžeš nechat inspirovat příběhy ostatních.

Pokud sháníš radu, či specifickou součástku do karavanu, nebo obytňáku, je zde vytvořen široký prostor, kde si můžeš nechat poradit, případně danou věc koupit nebo směnit.

Je zde také prostor jen pro nezávaznou diskusi třeba na téma karavaning, cestování a kempování.

Na portálu je rovněž vytvořeno místo pro organizování tvých výletů, na které pokud chceš, můžeš pozvat někoho dalšího. Můžeš se tak setkat s někým, koho jsi dlouho neviděl anebo se seznámit s partou nových lidí.

Vyhledávání kempů a stellplatzů v okolí i během cesty

Unikátní funkcí vyhledávače je možnost vytvořit si svůj vlastní výběr kempu, nebo stellplatzu, který můžeš dál filtrovat, sdílet, nebo tisknout. Výběr můžeš upravovat a archivovat a můžeš ho tak používat jako plánovač dovolené, či výletů, nebo jako navigaci.

Vyhledávač ti rovněž pomůže s vyhledáváním přímo na cestě, třeba když v noci hledáš nejbližší kemp a nevíš, ve kterém se můžeš ubytovat i během noci.

Ti nejmenší nám řeknou, co v kempu hledat

Táta by rád rybařil a na cyklostezku na kolo, máma by zase ráda na masáže a děti do kempu bez trampolíny a bazénu nepojedou. A všichni mají rádi dobré jídlo v restauraci a neví, zda mohou odjet v den odjezdu později.

Jak takový kemp najít rychle a bez zdlouhavého hledání jeho vybavení a služeb?

Platforma SrovnejKemp.cz vám nabízí vyhledávač, který vám vyhledávání usnadní a urychlí v rámci jedné aplikace.