SrovnejKemp.cz

Internetový portál

portál cestovního ruchu

na podporu vyhledávání

ubytování v kempech

SrovnejKemp.cz

Internetový portál

portál cestovního ruchu

na podporu vyhledávání

ubytování v kempech

Aktuality ze SrovnejKemp.cz

Chystáte se v roce 2022 do kempu? SrovnejKemp výběr kempu ulehčí

15 ledna, 2022 novinky
Chystáte se v roce 2022 do kempu? SrovnejKemp výběr kempu ulehčí

Pod vlivem pandemie koronaviru změnila spousta lidí svůj pohled na trávení dovolené. Aktuálně není jasné, jak to bude v roce 2022 s cestováním letadlem do oblíbených dovolenkových destinací, jako je Chorvatsko, Itálie, Egypt, Řecko… Lidé již začínají hledat alternativní cesty trávení dovolené v České republice a na Slovensku. Pandemie koronaviru tak nepřímo napomohla tomu, že se lidé začínají odklánět od cestovních kanceláří a raději si plánují dovolenou sami s tím, že se poohlíží po dovolených do kempu. Aktuálně připravovaný portál SrovnejKemp.cz s výběrem kam do kempu pomůže.

Trend je znát především na vzrůstajícím zájmu o kempování a karavaning. Půjčovny a prodejny karavanů, obytných aut a kempovacího příslušenství zažívají nevídaný boom a již nyní je problém sehnat volný pojízdný domeček na letní dovolenou.

Pokud jste se i vy rozhodli letos zkusit štěstí s kempováním, máme pro vás pár tipů, kde hledat kemp nebo kde hledat stellplatz a na co nezapomenout předtím, než vyjedete do kempu.

Půjčte si karavan včas

Rozmyslete si předem, kde a jak se chystáte kempovat. Obytné auto vám poskytne neodmyslitelný komfort, ale zase může být problém sehnat takovéto vozidlo pro velkou rodinu. Podstatným nedostatkem je i to, že když ho zaparkujete v kempu, už se vám nebude chtít s autem vyjíždět na výlety do okolí. Všechno složit a večer zase rozložit je velmi namáhavé. Velkou výhodu v tomto má karavan, který zaparkujete v kempu a auto vám zůstane k dispozici. Budete tak moct podnikat i delší výlety nejen v okolí kempu.

Máte však i jiné alternativy, jako je třeba obytná vestavba do vašeho auta. Pro některé typy aut se dají objednat hotové, nebo si ji můžete nechat udělat na míru či zkusit něco vytvořit sami. Pokud nejste nároční na místo, může se vám tento styl cestování zalíbit. Případně si před auto či za auto můžete ještě dokoupit stan, který celý obytný prostor zvětší.

Velké oblibě se v současné době těší také rozkládací stany na střechu. Můžete si ale jenom koupit velký stan, kterých už je momentálně na trhu dost a za přijatelné ceny.

Naplánujte si cestu do kempu

Kempování se zdá být jako naprostá pohodička. A taky je, ale přece jen je dobré si naplánovat cestu do kempu dopředu. Některé kempy totiž bývají v létě plné. Stejně jako pokoj v hotelu i místo v kempu je dobré zarezervovat dostatečně dopředu. Kempy můžete rezervovat i přes portál SrovnejKemp.cz, nemusíte je tedy kontaktovat napřímo.

Při cestování se stane vaším věrným společníkem navigace. Pokud ji nemáte přímo zabudovanou v autě, stáhněte si do mobilu naší aplikaci SrovnejKemp.cz (ke stažení bude k dispozici počátkem února 2022) z Google Play nebo iOS Store, provedeme vás pohodlně a bez bloudění cestou až do kempu. Nezapomeňte ani na dobrý držák na mobil do auta, díky kterému budete mít cestu vždy na očích.

Sledujte SrovnejKemp.cz na sítích

Aktuálně naši vývojáři pilně pracují bez přestávky na portálu SrovnejKemp.cz, který vám pomůže rychle vyhledat moderní, ucelenou a jednoduchou formou kam do kempu na základě vámi zadaných parametrů.

Sledujte vývoj portálu SrovnejKemp.cz na sociálních sítích Facebook nebo Instagram, dozvíte se novinky ze světa kempů a kempování. Neuteče vám už ani spuštění portálu do ostrého provozu.

Téma: