SrovnejKemp.cz

Internetový portál

portál cestovního ruchu

na podporu vyhledávání

ubytování v kempech

SrovnejKemp.cz

Internetový portál

portál cestovního ruchu

na podporu vyhledávání

ubytování v kempech

Aktuality ze SrovnejKemp.cz

Portál SrovnejKemp.cz představuje nové logo

15 ledna, 2022 novinky
Portál SrovnejKemp.cz představuje nové logo

Nový portál SrovnejKemp.cz představil na počátku ledna 2022 své logo a vizuální identitu. Na základě výběrového řízení byl vybrán návrh loga založený na jednoduchosti a nadčasovosti. Logo portálu SrovnejKemp.cz vychází tedy z tradičních barev spojených s kempováním.

Zakázka na nové logo pro projekt platformy SrovnejKemp.cz byla vyhlášena 28. prosince 2021, a to konkrétně na vytvoření nové značky portálu pro unikátní vyhledávání kempů v ČR a SK, značky Srovnej kemp a jejich vizuálních stylů. Tým složený ze zástupců portálu Srovnej kemp vybíral ze tří návrhů jedné agentury a jako nejzdařilejší ohodnotil návrh grafičky Anny Novotné.

Ta na základě požadavků zadavatele vytvořila dvě loga a dva vizuální styly včetně manuálů (Srovnej kemp) a bude se v následujících měsících podílet na jejich využití v konkrétních kampaních.

„Rozhodli jsme se pro změnu ve vyhledávání kempů v ČR a SK na základě hodnocení nezávislého pohledu uživatelů cestovních portálů, kteří doporučili modernější pojetí komunikace včetně loga portálu. Jsem spokojený a věřím, že se nám prostřednictvím tohoto moderního vizuálního stylu podaří prezentovat, co portál Srovnej Kemp dělá, jaké jsou jeho priority a zejména, že dojde k jednotné komunikaci na úrovni vyhledávání kempů. Logo Srovnej kemp je jen začátek, je před námi ještě spousta práce,“ řekla k novému logu zakladatelka platformy R.T.

Nové logo SrovnejKemp.cz

 • Základem logotypu je TYPOGRAFIE, která prolíná srovnání s vtipným rozmístěním – dá se říct, že logotyp je NADČASOVÝ
 • SROVNEJ – typografie, slovo, písmeno, sdělení obraz (písmo je nejsilnější prvek)
 • KEMP – propojení s přírodou, zelená barva označuje ubytování v přírodě
 • IKONKY stanu a obytného auta v sobě zahrnují: unikátnost, modernost, tradice, myšlenku, jedinečnost, nekonečnost kempování a karavaningu (v možnostech), jemnost, hravost, variabilita, soudržnost
 • BARVY – Barvy zvolené pro logo platformy jsou barvy, které evokují životní styl spojený s kempováním a karavaningem. Vyvolávají pocity spojené s cestováním, dovolenou a pobytem v přírodě.
  • Červená je barva ohně
  • Modrá je barva vody
  • Zelená je barva přírody a rostlin
  • Žlutá je barva slunce

Logo ve formátu .png najdete ZDE (.png, 173 kB), na vyžádání zašleme i v jiných formátech. Volně k dispozici bude i s logomanuálem v únoru 2022.

Logo SrovnejKemp.cz

Téma: